Çatı Tabelası Nedir?

Genllikle yüksek binaların üzerine reklam görünümünü maksimum seviyeye çıaktmak için kullanılan sistemdir. Çatı tabela üretimi rüzgar ağırlık hesaplanarak uygun alt zemin oluşturulması gereken bir sistemdir. Harflerde kullanılacak malzmenin profosyenel şekilde şeçilmelidir. Elektirik bağlantılarıve led giderine göre güç kaynağı hesaplanması gerekir. Zemin çeşitleri alüminyum lambiri üzeri kutu harf,alikobond üzeri kutu harf. Çelik profil iskelet üzeri kutu harf olarak isimlendirilir. Harflerin alt gövdesi alüminyum cnc kesim argon kullanarak üretilir. Harflerin ön yüzeyi ışıklı sistem olduğu için 5mm 10mm 20mm vs. kalınlığında pleksi glas ile kapatılır. Harfler ve zemin uzun ömürlülük açısından elktro statik fırın boylaı olmalıdır. Rar kodu ile istenilen kurumsal renklerde boya işlemi yapılır.

Üretim İşlevi Nasıl İlerler

Uygulanacak yerin önceden fizibilitesi yapılır. Ölçüler, görseller ve gerekli tüm bilgiler toplanır.Firma tarafından verilen logo, kurumsal renkler ve profesyonel grafikerler tarafından yapılır. Beğenilen modele göre, malzeme gideri ve işçilik hesapnalarak müşteriye teklif verilir.

1 thought on “Çatı Tabelası

  1. Çelik asma kat projesi için ulaştık, gayet ilgilendi ve olması gereken ekonomik, sağlam ve ergonomik dizyan (mimari+statik) şeklinde yardımcı oldu. Çelik Konstrüksiyon proje ve taahhüt işleriniz olursa kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.